Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.03.2017 11:35
Unearthing Mars na PS VR już na początku marca
558V

Unearthing Mars na PS VR już na początku marca

Unearthing Mars pojawi się już wkrótce, ale niestety jedynie w Stanach Zjednoczonych. My jako gracze z Europy możemy póki co obejrzeć zwiastun i rzucić okiem na dostępne informacje.

Unearthing Mars pojawi się cyfrowo w amerykańskim sklepie PlayStation już 7 marca tego roku. Jak mówi sam twórca gry z Winking Entertainment, ich gra to połączenie wielu gatunków. Całość składać się będzie z 10 poziomów, z których każdy będzie charakteryzować się unikalną mechaniką rozgrywki. Każdy z poziomów popchnie fabułę do przodu, która opowiada o zespole astronautów starających się odkryć tajemnice Marsa i starożytnej cywilizacji, poprzez zdobycie szczątków satelity Phobos.

Unearthing Mars z galerią w naszej bazie gier

Na przestrzeni 10 poziomów zawartych w Unearthing Mars gracze będą mogli samodzielnie sterować pojazdem lądującym na Marsie oraz zwiedzać planetę z użyciem specjalnego pojazdu. W późniejszych etapach pojawią się zagadki logiczne, a nawet etapy w których weźmiemy udział w strzelaninach z perspektywy pierwszej osoby.

Unearthing Mars na oficjalnym zwiastunie

 

Twórcy chcieli, aby Unearthing Mars było jak najbardziej realistyczne. Z tego powodu maksymalnie ograniczono obecność interfejsu oraz zdecydowano się na narrację ograniczoną do wypowiedzi postaci. Zespół zainwestował też w jakość ruchów postaci i animacji ich twarzy, aby nie psuć immersji. O europejskiej premierze nic jeszcze nie wiadomo.

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/02/28/venture-to-the-red-planet-in-unearthing-mars-out-march-7-on-ps-vr/

Tagi: PlayStation 4 playstation vr Unearthing Mars Winking Entertainment