Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.03.2017 10:07
Overwatch od wczoraj ma zaawansowaną przeglądarkę serwerów
410V

Overwatch od wczoraj ma zaawansowaną przeglądarkę serwerów

Na ostatnim BlizzCon deweloperzy Overwatch wspomnieli o nadchodzących zmianach. Jedną z nich jest wprowadzenie przeglądarki serwerów do gry. W udostępnionym materiale twórcy tłumaczą jak ona funkcjonuje.

Dostępna od wczoraj wyszukiwarka serwerów w Overwatch ma pozwolić na wyszukiwanie publicznych serwerów utworzonych przez graczy w danym regionie. Ma ona możliwość zaawansowanego filtrowania oraz wyszukiwania rozgrywek na podstawie wpisanych fraz - choćby po to, aby znaleźć mecze z określonymi bohaterami.

Więcej informacji o Overwatch w naszej bazie gier

Overwatch zostaje wzbogacone o przeglądarkę z myślą o nadchodzących zmaganiach turniejowych oraz dla graczy szukających czegoś odmiennego w stosunku do trybów, w których dotychczas spędzali najwięcej czasu. Ponadto, w związku z popularnością trybu Capture The Flag, pojawi się 9 dodatkowych map i oczywiście możliwość wyszukiwania również tego trybu za pomocą przeglądarki. Twórcy słuchają opinii graczy i usprawniają swoją grę tak, aby była jak najlepsza - dlatego wszystkie tryby mogą być dopasowane do preferencji każdego gracza.

Krótkie wideo przedstawiające działanie przeglądarki serwerów w Overwatch

 

Więcej szczegółów dowiecie się z poniższego materiału, w którym sam reżyser Overwatch mówi o wprowadzanych nowościach i kolejnych, które mają pojawić się w przyszłości.

Nowości i pomysły mające polepszyć jakość gry w Overwatch

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UClOf1XXinvZsy4wKPAkro2A

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard Overwatch