Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.03.2017 08:29
Conan Exiles na PS4. Poznaliśmy przybliżoną datę premiery
857V

Conan Exiles na PS4. Poznaliśmy przybliżoną datę premiery

Conan Exiles w ramach wczesnego dostępu sprawdziło więcej ludzi, niż przewidywali twórcy. Dzięki raportowi finansowemu z poprzedniego roku, zostały również ujawnione plany odnośnie najnowszej produkcji Funcom.

Zainteresowanie Conan Exiles przerosło najśmielsze oczekiwania twórców. Już w ciągu pierwszego tygodnia grę zakupiło ponad 300 tysięcy graczy i mimo wielu błędów obecnych w grze, nie przeszkodziło to popularności produkcji. W ciągu jednego miesiąca sprzedało się ponad 480 tysięcy kopii, co według przewidywań twórców miało wydarzyć się na przestrzeni roku. Dzięki temu zwróciły się koszty przygotowania produkcji co oceniono na 4,5 miliona dolarów. Pozwoliło to na większe inwestycje, które do oficjalnej premiery mają sięgnąć nawet 10 milionów dolarów.

Zwiastun Conan Exiles oraz zawartość edycji specjalnej

Idąc dalej, Conan Exiles ma być wspierany przez twórców regularnymi łatkami co 2 tygodnie. Ponadto pojawiać się mają większe aktualizacje oraz mniejsze dodatki i usprawnienia rozgrywki. Tym samym w grze mają pojawić się trebusze i inne nowości mające znacznie wpłynąć na jakość rozgrywki. Pojawią się też nowe miejscówki z nieznanymi dotąd potworami, ekwipunkiem i modelami postaci - na to przyjdzie użytkownikom Early Access czekać do trzeciego kwartału tego roku.

90 minut rozgrywki z Conan Exiles

Conan Exiles to osadzona w uniwersum Conana Barbarzyńcy gra z otwartym światem, w której będziemy walczyć o przetrwanie, zbierać surowce i budować własne osady. Wersja na PlayStation 4 ma się pojawić w pierwszym kwartale 2018 roku.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-02-28-conan-exiles-releases-q3-on-xbox-one-and-will-come-to-ps4

Tagi: conan exiles Funcom PlayStation 4