Daniel Stroński Daniel Stroński 28.02.2017 21:00
Yooka-Laylee przedstawia lodową planszę, Shovel Knight gościem w grze
265V

Yooka-Laylee przedstawia lodową planszę, Shovel Knight gościem w grze

Yooka-Laylee nadchodzi, by pokazać, że na rynku jest jeszcze miejsce na kolorowe platformówki w stylu Banjo-Kazooie. Mamy materiał ze skutej lodem planszy oraz gościnne wystąpienie Shovel Knighta.

Yooka-Laylee już w kwietniu trafi na konsole PlayStation 4, by przedstawić nam przygodę dwóch zwierzaków - kameleona imieniem Yooka i nietoperza Laylee. Oba zwierzaki będą wspomagały się swoimi wyjątkowymi umiejętnościami - Laylee może na przykład pomóc Yooce przy skakaniu na większe odległości.

Yooka-Laylee wyjechało do tłoczni, tak wygląda tryb wieloosobowy

Deweloper Playtonic przygotował dla zwierzęcej pary masę atrakcji, w tym piękne plansze, z których dzisiaj pokazał jedną - lodowiec Glitterglaze. Jest to skuta lodem plansza z ciemnymi podziemiami i wysokimi zabudowaniami, gdzie obok ośnieżonych świerków znajdziemy drzewa o różowych liściach. W sumie ma być pięć światów i kilka potężnych bossów do pokonania.

Yooka-Laylee - zwiastun "Glitterglaze Glacier"

Ale to nie wszystko! W materiale opublikowanym przez serwis Polygon pokazano pewnego gościa - bohatera popularnej gry w klimacie retro - Shovel Knight. Biedaczek zabłądził w świecie Yooka-Laylee i przez obecność trzeciego wymiaru, nasz dwuwymiarowy rycerz potrzebuje pomocy w odnalezieniu skarbu.

Yooka-Laylee - gościnne wystąpienie Shovel Knighta

 

Źródło: YouTube (Team17, Polygon)

Tagi: playstation 4 Playtonic team17 digital wideo Yooka-Laylee

Nie przegap