twasiewicz twasiewicz 21.02.2017 13:18
Ys VIII. Zwiastun z rozgrywką oraz informacje o europejskiej premierze
349V

Ys VIII. Zwiastun z rozgrywką oraz informacje o europejskiej premierze

Ys VIII to RPG, które pojawiło się na rynku japońskim w połowie zeszłego roku na Vitę. Zainteresowanych tym tytułem ucieszy zapewne fakt, że gra zmierza na PlayStation 4. Jej premiera w Japonii zapowiedziana jest na maj, znamy też plany wydawnicze na Europę. Zapoznać też można się z najnowszym zwiastunem prezentującym rozgrywkę. 

Ys VIII jest klasycznym przykładem świetnego RPG rodem z Japonii. Choć nie wszystkim musi pasować kolorystyka i wygląd postaci w tego typu grach, to trzeba przyznać, że systemy na jakich są one oparte, w ogromnej mierze zaskakują pozytywnie. Nie inaczej jest i tym razem. Ci z nas, którzy nie posiadają konsolki Sony oraz biegłości w języku japońskim muszą poczekać do europejskiej premiery na PlayStation 4. Ta, na Starym Kontynencie, zaplanowana jest na jesień tego roku, także na PS Vitę. 

Więcej o Ys VIII dowiecie się z naszej bazy gier

Z ciekawostek, w ósmej części serii Ys zagramy obiema postaciami z okładki, Adolem oraz niebieskowłosą Daną. Gra zapewnić ma nam historię opowiedzianą z rozmachem, widzianą z obu perspektyw, do tego z zadaniami pobocznymi, a także możliwością uratowania kompanów, którzy w zamian wspomogą nas w wyprawie swoimi talentami. Temperaturę podniesie dynamiczny system walki z możliwością przełączania się w dowolnym momencie na inną postać. Jak tytuł wygląda w ruchu zobaczycie poniżej na zwiastunie z rozgrywką.

Ys VIII. Zwiastun z rozgrywki prezentujący postać Adola i jego drużyny.

Źródło: http://gematsu.com/2017/02/ys-viii-lacrimosa-dana-ps4-ps-vita-pc-coming-west-fall

Tagi: Nihon Falcom Corporation playstation 4 playstation vita premiera rozgrywka Ys VIII: Lacrimosa of Dana zwiastun

Nie przegap