twasiewicz twasiewicz 16.02.2017 16:09
Horizon: Zero Dawn. Nowe zwiastuny prezentujące odludzia oraz niebezpieczną "faunę"
717V

Horizon: Zero Dawn. Nowe zwiastuny prezentujące odludzia oraz niebezpieczną "faunę"

Horizon: Zero Dawn będzie miało swoją premierę już za dwa tygodnie. Dzisiaj, na nowych zwiastunach, zapoznacie się z z miejscami jakie warto zwiedzić, lokalną fauną, a także zostaniecie zachęceni do radzenia sobie z niekorzystnymi warunkami.  

Horizon: Zero Dawn zachęca nas do odwiedzenia ziemi przyszłości według wizji studia Guerrilla Games. Dopiero co pisaliśmy o tym, że tytuł jest mocno promowany, a samo Sony przyznało, że Aloy zostało oficjalną twarzą PlayStation. Na najnowszych zwiastunach prezentowane są puste lokacje, które bohaterka przemierza tak w pionie, jak i poziomie. Urzeka także scena z życia codziennego wioski plemienia rudowłosej protagonistki. Jest tam nawet mężczyzna łapiący ryby na wędkę. Urzekają także pejzaże i ukryte jaskinie z cennymi skarbami. 

Aloy dołącza do grona oficjalnych twarzy Playstation

Jeśli jesteście ciekawi tajemniczych malunków na ścianach, które nie ukazują polowań na bizony, choć też czasy minione. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda olbrzymi szkielet niewiadomego pochodzenia, po którym pobiegacie w grze. Jeśli interesują Was kaniony, kopalnie, wysuszone lasy, czy zwyczajnie obłędne widoki, to zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem nazwanym "Odkryj dzicz".

Horizon: Zero Dawn - zwiastun Odkryj Dzicz

Tak jak praktycznie wszystkie pejzaże z powyższego filmiku są pozbawiane lokalnej, zmechanizowanej fauny, tak następny filmik skupia się właściwie tylko na niej. Jest dość przewrotnie zatytułowany, gdyż jego tytuł to "Pokonywanie przeciwności", jednak to co widzimy na nim nie potwierdza tej nazwy. Obserwujemy głównie robodinozaury w swoim, naturalnym środowisku. Robokrokodyle leniwie kłapiące paszczą w wodzie. Bieg robostrusi w stadzie czy polującego wielkiego roboptaka. Na pewno jednak możemy się trochę przyjrzeć kogo spotkamy na swojej drodze podczas gry w Horizon: Zero Dawn.

Uwagę przykuwają zwłaszcza robot z kamuflażem optycznym, walki wewnątrz stad pomiędzy samcami alfa, ale też leniwy spacer bardziej pacyfistycznych stworzeń. To, co może nam pomóc w pokonaniu przeciwności pojawia się wyłącznie jako napisy na ekranie. Twórcy zachwalają w nich, że świat będzie pełny dzikiej fauny. Zagrożenie z kolei będzie czyhać na każdym zakręcie. Poradzimy sobie z nim zaś za pomocą taktycznych starć. Jedno jest pewne, w przypadku, gdy to co widzimy na obu filmikach oddawać będzie rzeczywiste wrażenia z gry, czeka nas jeden z najpiękniejszych tytułów na PS4 jaki powstał. Tymczasem poznajcie zwierzynę łowną.

Horizon: Zero Dawn - zwiastun Pokonywanie przeciwności

 

Tagi: Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment trailer wideo