Warhammer 40K: Inquisitor. Nowy zwiastun fabularny

News
505V
Warhammer 40K: Inquisitor. Nowy zwiastun fabularny
twasiewicz | 13.02.2017, 10:46

Warhammer 40K: Inquisitor zaprezentowało się właśnie na nowym zwiastunie fabularnym. W klimatycznym wprowadzeniu dowiadujemy się kim będziemy grali i jaki będzie główny cel naszej rozgrywki.

Warhammer 40K: Inquisitor ma w planach zaspokoić pragnienia wszystkich tych, dla których Diablo 3 było zbyt kolorowe. Jeśli macie dość fantastyki, a za to lubujecie się w brudnych klimatach science fiction, to odnajdziecie się tu jak w domu. Zwiastun został opublikowany z okazji startu usługi, w ramach której można wesprzeć finansowo twórców na etapie produkcji. Całość jednak to solidny filmik ukazujący tło fabularne tytułu. 

Więcej informacji o Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr w naszej bazie gier

To, czego możecie się spodziewać po samej grze, to mieszanka akcji z elementami RPG. Całość bardzo mocno skręca w stronę MMO, choć gra nie ma być typowym tytułem multiplayerowym. Jej siłą ma być umożliwienie graczom przynależności do sojuszy i rywalizacja z innymi społecznościami. Twórcy Warhammer 40K: Inquisitor chcą, by gracze rozwijali swoje postacie latami. Po ostatnich średnio przyjętych tytułach z uniwersum, wszyscy spragnieni są gry, która przybliży, w przystępny sposób, ten ciekawy świat pancerzy wspomaganych, chainswordów i bolterów. Jest nadzieja, tym bardziej że prezentowany typ rozgrywki idealnie by się do tego nadawał.

Wszyscy zainteresowani znalezieniem się wśród elity Inkwizycji zaproszeni są na stronę dewelopera NeocoreGames, gdzie wykupić można dowolny z zestawów Fundatora. Ceny zaczynają się na $40, a kończą na $1000. Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Niestety testy odbywają się wyłącznie na PC.

Warhammer 40K: Inquisitor - zwiastun fabularny

 

Źródło: https://www.vg247.com/2017/02/11/warhammer-40k-inquisitor-martyr-founders-can-now-jump-into-the-action-rpgs-alpha/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych