Radek Herda Radek Herda 06.02.2017 18:53
Zero Escape: The Nonary Games zadebiutuje w marcu
360V

Zero Escape: The Nonary Games zadebiutuje w marcu

Zero Escape: The Nonary Games pojawi się w PlayStation Store z końcem marca, niestety nie tyczy się to wszystkich platform.

Zero Escape: The Nonary Games jest zbiorczym, zremasterownym wydaniem dwóch gier przygodowych studia Chunsoft: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors oraz Zero Escape: Virtue's Last Reward. Obie produkcje cieszą się uznaniem graczy i krytyków na całym świcie i są uważane za jedne z najlepszych gier łączących łamigłówki z gatunkiem powieści wizualnych. 

W Zero Escape: The Nonary Games przyjdzie nam walczyć o życie.

Zero Escape: The Nonary Games zadebiutuje w Ameryce i Europie 24 marca, lecz na Starym Kontynencie jedynie w formie cyfrowej. Amerykanie w dniu premiery będą mogli nabyć grę w obu dystrybucjach na dwóch platformach Sony, PlayStation 4 i PS Vita. Wydawca zapewnia, że wydania pudełkowe wylądują również na półkach europejskich sklepów w niesprecyzowanej przyszłości. Premiera edycji przeznaczonej dla PS Vita została opóźniona w Europie nie tylko w wersji pudełkowej, ale również cyfrowej. Aksys Games wspomniało, że gry możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Obie gry przedstawiają zmagania dziewiątki ludzi porwanych do miejsca, o którym nic nie wiedzą, a następnie muszą wziąć udział w grze, której stawką jest życie. Decyzje podejmowane w czasie Nonary Game determinują, kto wyjdzie z tej gry cało. Produkcja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom Danganropa

Zero Escape: The Nonary Games - zwiastun gry

Warto wspomnieć, że Zero Escape: The Nonary Games to pierwsza okazja dla grających jedynie na konsolach Sony na ogranie Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors, ponieważ gra została wydana jedynie na Nintendo DS oraz na telefonach sygnowanych nadgryzionym jabłkiem.

Tagi: Aksys Games Spike Chunsoft zero escape: the nonary games