SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.02.2017 13:28
FlatOut 4: Total Insanity zadebiutuje w marcu
533V

FlatOut 4: Total Insanity zadebiutuje w marcu

FlatOut 4: Total Insanity, które zostało zapowiedziane jeszcze w 2015 roku jak próba wskrzeszenia tej popularnej niegdyś marki otrzymało właśnie datę premiery. Co prawda niezbyt dokładną, ale lepsze i to niż nic.

FlatOut 4: Total Insanity tworzone jest przez ekipę Kylotonn, która ma na swoim koncie ostatnie dwie produkcje z serii WRC. Wydawca gry, Strategy First nawiązał współpracę z ekipą PQube, która przejmie na siebie obowiązki udostępnienia tytułu na europejskich rynkach konsolowych (gra nie pojawi się na PC). FlatOut 4: Total Insanity w sprzedaży pojawi się w marcu 2017 roku, zarówno w pudełkowej wersji jak i cyfrowej dystrybucji.

FlatOut 4: Total Insanity w naszej bazie gier

W FlatOut 4: Total Insanity znajdziemy 27 modyfikowalnych samochodów, 20 tras dostępnych w kilku różnych trybach gry, zniszczalne środowisko i w jakimś stopniu samochody, tryb kaskaderski, tryb areny i szturmu w którym będziemy niszczyć auta innych graczy. Będziemy mieli także dostęp do sieciowej rozgrywki dla maksymalnie ośmiu graczy. Poniżej znajdziecie zwiastun z fragmentami rozgrywki.

FlatOut 4: Total Insanity - zwiastun gry

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: FlatOut 4: Total Insanity Kylotonn Entertainment playstation 4 PQube strategy first wideo