Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 01.02.2017 15:05
Nowa marka od BioWare trafi do nas w przyszłym roku
460V

Nowa marka od BioWare trafi do nas w przyszłym roku

BioWare to znane, szanowane i przez wielu kochane studio, jednak ich ostatnia produkcja, Dragon Age: Inkwizycja zawiodła większość wieloletnich fanów. Nadchodzące Mass Effect Andromeda ma szansę poprawić ich wizerunek, a już w 2018 roku zaprezentują nam swoją nową markę. 

Niezależnie od tego, czy podobają nam się gry BioWare czy nie, trzeba przyznać, że są to doświadczeni deweloperzy z długim stażem i masą ciekawych pomysłów. Jako, że prace nad Mass Effect Andromeda zostały już praktycznie ukończone, to twórcy podzielili się paroma szczegółami o swoim nowym IP.

Więcej o Mass Effect Andromeda w naszej bazie gier

Tak jak wspomniał CEO Andrew Wilson, BioWare tworzy nową, wyjątkową grę, która ma zbliżyć graczy do siebie w nowy, ekscytujący sposób. Co to oznacza? Cóż, najprawdopodobniej możemy spodziewać się jakiejś formy kooperacji, chociaż są to tylko domysły. Wiemy natomiast na pewno, że nie będzie to produkcja z gatunku RPG, lecz gra wypełniona akcją. 

Dalej w notce możemy przeczytać:

W 2012 roku zaczęliśmy tworzyć uniwersum pełne postaci, opowieści i rozgrywki. Nasz plan był prosty: Wykorzystać ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu gier by stworzyć coś fajnego i nowego, co sprawi przyjemność Wam i Waszym przyjaciołom. 

 

Tagi: bioware dragon age: inkwizycja Electronic Arts