Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 31.01.2017 13:50
Yooka-Laylee też się dziś ozłociło!
346V

Yooka-Laylee też się dziś ozłociło!

Yooka-Laylee to kolejny tytuł, który się dziś ozłocił, zmierzając powoli do sklepów. Powoli, bo na grę jeszcze trochę poczekamy.

Yooka-Laylee zostało skończone. Od kampanii na Kickstarterze minęło ponad 21 miesięcy, lecz w końcu się udało, gra się ozłociła. Pomimo drobnych problemów przy produkcji, twórcy z dumą poinformowali, że udało im się skończyć tytuł.

Więcej o Yooka-Laylee można przeczytać w naszej encyklopedii

Do premiery pozostało jednak jeszcze trochę czasu, gdyż gra trafi na rynek 11 kwietnia. Z ostatnich informacji warto przypomnieć, że w grze pojawi się lokalny tryb wieloosobowy. Deweloper określił go jako "Rextro's Arcade". W założeniu jest to zestaw ośmiu minigierek, które możemy ogrywać samemu, jeśli nie mamy przyjaciół, jak Rextro, lub z czterema znajomymi na jednej kanapie.

Ciekawe jest to, że opcja lokalnego trybu wieloosobowego ma również zastosowanie w samej kampanii. Drugi z graczy będzie mógł dołączyć do "Bee Teamu", aby zbierać pióra i motyle, gdy Yooka i Laylee mają problemy, potrzebując wsparcia. Drugi z grających przyda się też do rozbrojenia niektórych pułapek.

Yooka-Layle - zwiastun trybu wieloosobowego

Źródło: http://www.playtonicgames.com/going-gold/

Tagi: Playtonic team17 digital wideo Yooka-Laylee

Nie przegap