Daniel Stroński Daniel Stroński 28.01.2017 12:15
Oddworld: Soulstorm na pierwszej grafice promocyjnej
1401V

Oddworld: Soulstorm na pierwszej grafice promocyjnej

Oddworld: Soulstorm zostało zapowiedziane na ten rok, ale oprócz ogólnego rysu fabularnego, nie wiedzieliśmy zbyt dużo na temat nowego remake'a od Oddworld Inhabitants. Teraz mamy nową wskazówkę.

Oddworld: Soulstorm to wciąż tajemniczy projekt studia Oddworld Inhabitants, które od 1997 roku raczy nas grami z Abe'em, mudokonami i innymi stworami z obcych planet. Przez ostatnie lata dostawaliśmy odświeżone wersje dawnych odsłon z Oddworld: New 'n' Tasty!, czyli remake'iem Oddworld: Abe's Oddysee, na czele. Prawie rok temu zostało zaś zapowiedziane Oddworld: Soulstorm - remake Oddworld: Abe's Exoddus luźno oparty na oryginale.

Twòrcy Oddworld komentują wydanie PS4 Pro

Oddworld: Soulstorm ma kontynuować wydarzenia z New 'n' Tasty!, zabierając Abe'a i uratowanych mudokonów poza RuptureFarms. Będą oni walczyli o przetrwanie, nie mając zapasów wody i jedzenia ani miejsca, gdzie mogliby się przespać.

Na oficjalnej stronie studia Oddworld pojawiła się nowa informacja na temat sequela. Deweloper stworzył fikcyjną organizację Spirit of 1029, która ma na celu walkę o wolność dla uciskanych mudokonów. Na koncie swoim koncie twitterowym grupa wrzuca wskazówki, które miały być nadesłane przez więźniów obozów pracy:

... a teraz udało im się zdobyć zdjęcie prosto z takiego obozu:

Źródło: http://www.oddworld.com/2017/01/image-leaks-show-new-threat-mudokons/

Tagi: oddworld inhabitants Oddworld: Soulstorm playstation 4