Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.01.2017 10:28
Capcom szykuje niespodziankę na 30 urodziny serii Street Fighter
706V

Capcom szykuje niespodziankę na 30 urodziny serii Street Fighter

Street Fighter w tym roku świętuje swoje 30 urodziny. Capcom ma w planach poważne świętowanie, co zdradził Yoshinori Ono w rozmowie z redakcją serwisu IGN.

30 urodziny serii Street Fighter nie zostaną potraktowane przez Capcom po macoszemu. Co prawda na ujawnienie planów japońskiej firmy będziemy musieli jeszcze poczekać, ale nie będzie to zbyt długi czas oczekiwania. Świętowanie Capcom rozpoczyna od wydania Ultra Street Fighter 2 na Nintendo Switch. A co dalej?

2 sezon w Street Fighter V

Yoshinori Ono w rozmowie z redaktorem IGN-u zapowiedział ze dwa ogłoszenia w trakcie targów E3 (czerwiec 2017) lub ewentualnie w trakcie San Diego Comic-Con, które odbywa się w dniach 20-23 lipca 2017 roku. Ono zdradził, że fani mają na co czekać. Ono dodał, że przy świętowaniu warto pamiętać o Marvel vs Capcom Infinite oraz drugim sezonie Street Fighter V.

Poruszony został także temat nowej odsłony Rival Schools, z której easter eggi wrzucono do Dead Rising 4. Tutaj Ono wyraźnie zaznaczył, że tegoroczną niespodzianką na 100% nie będzie nowa część bijatyki Rival Schools. Chociaż z drugiej strony, Ono już tyle razy świadomie wprowadzał ludzi w błąd, że czasami warto na jego deklaracje patrzeć z przymrużeniem oka.

Street Fighter V - Akuma

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/01/20/street-fighter-surprises-teased-for-e3-or-comic-con

Tagi: Capcom PlayStation 4 street fighter