SKLEP
Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 20.01.2017 21:12
2Dark na zwiastunie fabularnym
532V

2Dark na zwiastunie fabularnym

2Dark to najnowsza produkcja Frédéricka Raynala, głównego twórcy niezłego Alone in the Dark, który powraca do tworzenia straszaków. Tym razem otrzymamy survival horror z mocnym naciskiem na skradanie. 

Twórca miał w planach wydanie 2Dark jeszcze w zeszłym roku, ale z powodu kilku problemów i chęci doszlifowania gry, premiera została przesunięta na 2017 rok. Czym ta produkcja wyróżnia się od innych survival horrorów i dlaczego powinniśmy się nią zainteresować?

Więcej o 2Dark w naszej bazie gier

W tej produkcji wcielimy się w byłego detektywa, o jakże rzadkim nazwisku Smith, który wpadł w ciężką depresję po tym, jak pewnego dnia po powrocie do domu zobaczył swoją zmasakrowaną żonę i zauważył, że ktoś porwał jego dzieci. Postanowił jednak wziąć się w garść i odnaleźć swoich podopiecznych. 

Główną unikalną cechą 2Dark jest fakt, że nasze decyzje i błędy nie zagrożą bezpośrednio naszemu życiu, lecz mogą spowodować, że stanie się krzywda bezbronnym dzieciom. To właśnie strach o podopiecznych i poczucie bezsilności mają nam towarzyszyć przez całą przygodę. Poniżej znajdziecie dwa materiały wideo, jeden z nich to niedawno udostępniony zwiastun fabularny, drugi natomiast prezentuje nam fragmenty rozgrywki.

2Dark - Zwiastun fabularny

2Dark - Wideo z rozgrywki

 

Tagi: 2dark Gloomywood playstation 4 wideo