Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 19.01.2017 17:29
Torment: Tides of Numenera z nowym wideo opisującym rozgrywkę
395V

Torment: Tides of Numenera z nowym wideo opisującym rozgrywkę

Torment: Tides of Numenera zostanie wydane w naszym kraju przez Techalnd i widać, że firma bardzo stara się, by polscy gracze zainteresowali się tym tytułem. Znów na ich kanale YouTube udostępniono materiał wideo o grze w naszym ojczystym języku.

Ponownie deweloperzy chcą nam przedstawić jak skomplikowane i zawiłe potrafią być niektóre misje i zadanie w Torment: Tides of Numenera. Dowiadujemy się o konfliktach i kryzysach, których świat gry jest pełen, a także poznajemy sposoby, na które możemy radzić sobie ze wspomnianymi problemami. 

Interaktywny zwiastun gry w języku polskim

Lektor opowiada nam również o bardzo rozbudowanym systemie rozwoju postaci. Możemy ulepszać trzy atrybuty, siłę, szybkość oraz intelekt, inwestować w talenty dające nam pasywne zdolności, a także rozwijać umiejętności, które będziemy aktywnie wykorzystywać. Chociaż głównym założeniem Torment: Tides of Numenera jest przedstawieniem nam głębokich i osobistych motywów życia, śmiertelności czy poświęcenia, to większość tych aspektów poznamy nie poprzez fabułę, lecz samą rozgrywkę, która zmusi nas do opowiadania się po konkretnej stronie konfliktu, a także podejmowania wyborów moralnych.

Materiał wideo przedstawia też enigmaty, czyli najpotężniejsze przedmioty, jakie możemy znaleźć w świecie gry. Za ich pomocą będziemy mogli spalić naszych wrogów, wysysać dusze czy też przyzywać potężnych sojuszników nie z tego świata. Nie musimy zgłębiać tajemnic Torment: Tides of Numenera samotnie, gra pozwala nam podróżować z trzema pomocnikami jednocześnie, a podczas potyczki otrzymamy nad nimi pełną kontrolę i do woli będziemy mogli korzystać z ich zasobów. 

Premiera gry odbędzie się 28 lutego 2017 roku.

 

Tagi: inXile entertainment playstation 4 techalnd torment: tides of numenera wideo