Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.01.2017 18:07
Necromunda: Underhive Wars zapowiedziane. Nadciąga świat Warhammera 40k
438V

Necromunda: Underhive Wars zapowiedziane. Nadciąga świat Warhammera 40k

Necromunda: Underhive Wars od twórców niedawno wydanego Mordheim: City of the Damned nadciąga na PS4. Lubicie Warhammera 40k?

Necromunda: Underhive Wars to kolejna gra na licencji Games Workshop. Możemy się spodziewać tego samego, co w wypadku Mordheim: City of the Damned, czyli turowej gry RPG. Różnica? Akcja dzieje się w brutalnym uniwersum sci-fi Warhammera 40k. A konkretnie w podsystemie tego uniwersum, czyli w Necromundzie.

Dowiedz się więcej o Mordheim, aby wiedzieć, czego spodziewać się po Necromunda: Underhive Wars

Czym jest Necromunda? Wyobraźcie sobie wielkie mroczne miasto, które ciągnie się przede wszystkim do góry niczym kopiec terminów, a skażenie środowiska jest tak wysokie, że generalnie trudno w ogóle przeżyć. A teraz dodajcie do tego tę "gorszą" dzielnicę, do której jakakolwiek władza boi się zapuszczać, co oznacza, że panuje w niej anarchia. Świat rodem z koszmarów? Tak, ale o to właśnie chodzi. Nam zaś przyjdzie się wcielić w rolę jednego z watażków.

Więcej szczegółów na razie nie znamy, ale możemy spodziewać się czegoś bliźniaczego do Mordheim: City of the Damned, przy czym różnicą jest samo uniwersum oraz oczywiście liczne poprawki, które wprowadzono do wypracowywanej formuły. Zachęcamy dlatego do przeczytania informacji na temat Mordheim: City of the Damned, aby mniej więcej wiedzieć, czego możemy się spodziewać. Twórcy obiecują, że pierwszego lutego dowiemy się więcej.

Mordheim: City of the Damned - konsolowy zwiastun

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Necromunda: Underhive Wars playstation 4 Rogue Factor