Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 10.01.2017 12:21
Klocki LEGO z Horizon: Zero Dawn
1499V

Klocki LEGO z Horizon: Zero Dawn

Hideo Kojima postanowił pochwalić się otrzymanym zestawem klocków LEGO od twórców Horizon: Zero Dawn, dzięki czemu możemy zobaczyć wspaniały model w całości.

Wygląda na to, że współpraca pomiędzy twórcami Horizon: Zero Dawn a Hideo Kojimą układa się całkiem nieźle. Twórca Death Stranding otrzymał od Guerrila Games zestaw... LEGO. I to nie byle jaki, bo prezentuje jedną z maszyn, którą ujrzymy w Horizon: Zero Dawn.

Co Hideo Kojima zamierza zrobić z silnikiem twórców Horizon: Zero Dawn?

Skąd w ogóle zestaw? Stworzył go Wayne de Beer, jeden z fanów. Pomysł tak bardzo spodobał się deweloperom Horizon: Zero Dawn, że poprosili de Beera o przesłanie instrukcji składania. Całość wraz z klockami przesłano następnie Hideo Kojimie.

Hideo Kojima współpracuje z Guerrilla Games, firma udostępniła mu swój silnik o nazwie Decima, na którym działa obecnie Horizon: Zero Dawn. Kojima Productions zamierza mocno zmodyfikować silnik, przy okazji go ulepszając, aby nie tylko lepiej pasował do tworzonego Death Stranding, ale też swymi poprawkami pomógł samym twórcom Horizon: Zero Dawn.

Rozgrywka z Horizon: Zero Dawn

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Guerrilla Games hideo kojima Horizon: Zero Dawn Kojima Productions playstation 4 wideo