SKLEP
Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 06.01.2017 11:14
The Plague. Niezwykle tajemnicza gra zapowiedziana
464V

The Plague. Niezwykle tajemnicza gra zapowiedziana

The Plague (PS4) zapowiada się na nową grę przygodową z elementami akcji od studia Asobo. Produkcja sprawia wrażenie dosyć tajemniczej, ale już udostępniona grafika koncepcyjna rozbudza wyobraźnie na temat tego, czym tytuł może być.

Produkcja zostanie pokazana oficjalnie dopiero na początku lutego, co powoduje, że nie wiemy o niej na chwilę obecną zbyt dużo. Jak powiedział Sebastian Wloch, CEO Asobo:

Współpracując z naszym wydawcą Focus Home Interactive, zrobiliśmy odważny krok, dzięki któremu rozwinęliśmy nasze studio. Z racji ambicji naszego projektu, potrzebowaliśmy pełnego wsparcia solidnego wydawcy. Zespół Focus Home Interactive swoim profesjonalizmem, entuzjazmem oraz otwartością zachęcił nas do partnerstwa w przedsięwzięciu, jakim jest dostarczanie graczom nowych doświadczeń.

Na temat The Plague (PS4) i samego studia wypowiedział się również Cédric Lagarrigue, CEO Focus Home Interactive:

Do tej pory wsparliśmy wielu utalentowanych deweloperów, Dontnod, Deck13, Giants Software, Cyanide, New World Interactive i Larian. Mamy naprawdę ciekawy katalog i cieszymy się, mogąc wzbogacić go nadchodzącym The Plague.

Czym jest samo The Plague (PS4)? Wiemy, ze to gra przygodowa z elementami akcji, ale konkretniejsze informacje dostaniemy dopiero pierwszego lutego, obiecano między innymi udostępnienie solidnej porcji materiału prezentującego rozgrywkę. Na chwilę obecną natomiast mamy grafikę koncepcyjną.

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2017/01/focus-home-interactive-and-asobo-studio.html

Tagi: ASOBO Focus Home Interactive playstation 4 the plague