Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 28.12.2016 18:29
"Przyszły rok przyniesie mnóstwo cudownych gier" - Sony
811V

"Przyszły rok przyniesie mnóstwo cudownych gier" - Sony

W tym roku Sony skupiało się mocno wokół sprzętu. Dostaliśmy PlayStation VR, PlayStation 4 Pro. Na rynek trafiło też PlayStation 4 Slim. Co jednak przyniesie przyszły rok? Gry, gry i jeszcze raz gry. Przynajmniej na to wskazuje wypowiedź Shuheia Yoshidy, prezesa Sony Worldwide Studios.

Jak wskazuje ostatnia wypowiedź Yoshidy, fani mogą spodziewać się "niesamowitych gier", które pojawią się w przyszłym roku i wykorzystają nową moc udostępnionego niedawno sprzętu. Ten rok, jak dodał Yoshida, był dla Sony właśnie rokiem elektroniki.

I rzeczywiście, wielu deweloperów potwierdza, że ma dla nas wiele niespodzianek. Wystarczy wspomnieć chociażby słowa Teruyukiego Toriyamy (producent Bloodborne), który choć przyznał, że nie może nic konkretnego na razie powiedzieć, to studio pracuje nad "naprawdę ambitnymi tytułami", wymyślając przy okazji koncepty nowych gier.

Dyrektor wykonawczy odpowiedzialny za markę Gravity Rush, Keiichiro Toyama, również zasugerował, że jak tylko prace nad Gravity Rush 2 się zakończą, to studio bierze się znów do pracy nad kolejnym, interesującym projektem.

Sami gracze zaś już teraz mogą wymienić wiele ekscytujących tytułów, które trafią do sklepów. Wystarczy wspomnieć o Red Dead Redemption 2, Horizon: Zero Dawn, God of War czy Persona 5, które już za kilka miesięcy trafi do Europy. Na jakie gry czekacie? Jakie są Wasze typy?

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/sony-exec-says-amazing-games-coming-in-2017-bloodb/1100-6446533/

Tagi: From Software PlayStation 4 shuhei yoshida