Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 20.12.2016 09:55
Night in the Woods zalicza jeszcze jedną obsuwę
224V

Night in the Woods zalicza jeszcze jedną obsuwę

Bardzo rzadko mamy do czynienia z dobrą produkcją, jeśli jej premiera była ciągle odkładana i odkładana. Być może Night In The Woods (PS4) okaże się chlubnym wyjątkiem, jednak póki co nic na to nie wskazuje. 

Na początku tytuł miał ujrzeć światło dzienne w 2015 roku, następnie oficjalną datą premiery stała się jesień 2016 roku, później styczeń 2017 roku, a teraz twórcy mówią nam, że nie wyrobią się wcześniej niż początek lutego 2017 roku. Nie można mieć też pretensji, gdyż grą zajmuje się jedynie trójka ludzi, jednak znacznie lepsze wrażenie zrobiłaby jedna, nawet dość późna data premiery, niż jej ciągłe zmiany.

Jako, że jest to projekt pochodzący z Kickstartera, to na jego głównej stronie pojawiła się notka od twórców, w której ci przepraszają za opóźnienia i twierdzą, że nie ma powodów do niepokoju. Podobnież przesunięcia są spowodowane optymalizacją, a także przystosowaniem gry do startu na wielu platformach. 

Warto jeszcze wspomnieć, że jutro deweloperzy zapraszają nas na nocny stream, na którym będą prezentowali swój tytuł. Nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie godziny czy też platformy, jednak zainteresowani powinni śledzić oficjalnego Twittera gry, gdyż tam mają znaleźć się wymagane informacje. 

 

Tagi: Infinite Fall Night in the Woods playstation 4