Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 13.12.2016 12:27
Twórcy Evolve robią nową grę
362V

Twórcy Evolve robią nową grę

Turtle Rock odpowiedzialne za Evolve (PS4) nie podołało przy swoim poprzednim projekcie, ale nie znaczy to, że studio nie prowadzi żadnych prac. Jak donosi serwis GamesIndustry, deweloperzy pracują właśnie nad nową kooperacyjną grą free-to-play w świecie dark fantasy.

Nowa produkcja nie ma jeszcze tytułu, ale Turtle Rock ściągnęło do pracy specjalistę od gier free-to-play, czyli firmę Perfect World Entertainment (operator Star Trek Online i Blacklight Retribution). Jak powiedział Phil Robb, współtwórca Turtle Rock:

Tworzymy właśnie nową markę w nowym uniwersum, chcąc dostarczyć naszej społeczności ukochaną przez nich rozgrywkę, jaka jest oczekiwana od naszego studia. Skupiamy się na tym, co nam najlepszej wychodzi, czyli na emocjonującej grze FPS. I z Perfect World jako naszym partnerem, upewnimy się, że nasi gracze są najważniejsi. Nie możemy się doczekać aż pokażemy Wam, co przygotowujemy.

Dodatkowo wiemy, że akcja gry dzieje się w świecie dark fantasy, a całość będzie oparta o Unreal Engine 4. Przewidywana data premiery wspomina 2018 rok, ale twórcy już teraz sugerują, że 2019 jest bardziej prawdopodobny. Co by nie mówić o Turtle Rock, przynajmniej próbuje stworzyć nową markę. Zauważyliście zapewne, że coraz mniej ich na rynku w segmencie AAA, prawda?

Źródło: http://www.gamesindustry.biz/articles/2016-12-12-turtle-rock-aaa-boxed-product-not-a-welcome-home-for-indies

Tagi: evolve playstation 4 turtle rock

Nie przegap