aysnel aysnel 03.12.2016 21:51
Yakuza Kiwami i Yakuza 6 pojawią się poza Japonią
424V

Yakuza Kiwami i Yakuza 6 pojawią się poza Japonią

Fani przygód Smoka Dojimy mogą już zacierać ręce, oto bowiem, poza Japonią pojawią się dwie gry z serii Yakuza - Yakuza Kiwami oraz Yakuza 6: The Song of Life (PS4). Rzecz jasna jest na co czekać, ale potrzeba jeszcze sporo cierpliwości.

Według zapowiedzi przedstawionych w trakcie imprezy PlayStation Experience 2016 Yakuza Kiwami (PS4) nie będzie tylko poprawionym klasykiem z PS2 wydanym w 2005 roku, ale pełnoprawnym, stworzonym od podstaw remakiem. Słowo "kiwami" można luźno przetłumaczyć na angielski jako "extreme" i taka ma być właśnie na nowo stworzona Yakuza.

  • Oprawa graficzna zostanie przebudowana po możliwości PlayStation 4 i nie będzie to jedynie podniesienie rozdzielczości do 1080p i 60 klatek.
  • Dialogi zostaną nagrane od nowa, ale przez przez znaną z oryginalnej wersji obsadę aktorską. Z uwagi na unikatowość dialektu używanego przez Yakuzę wersja dla Zachodu nie otrzyma jednak angielskiego dubbingu.
  • System walki ma zostać poprawiony, dzięki czemu starcia będą szybsze niż w oryginale.
  • Problemy z misjami pobocznymi, obecnymi w oryginalnej wersji gry zostaną usunięte. 
  • Obecny będzie tryb "Majima Everywhere" oraz nieco minigier jak np. wyścigi samochodów. 

Yakuza Kiwami (PS4) pojawi się w Europie w 2017 roku dzięki Deep Silver, które pomaga Sedze wydawać ich gry.

Ponadto zapowiedziano również Yakuza 6: The Song of Life (PS4), której akcja będzie się toczyć m.in w porcie Onomichi w prefekturze Hiroshima. Według obietnic, dzięki zastosowaniu "Dragon Engine", będzie to najbardziej zaawansowana odsłona serii. Za angielską lokalizację odpowiada SEGA, ale do Europy gra trafi dopiero na początku 2018 roku. 

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/12/03/yakuza-kiwami-a-remake-of-the-original-ps2-classic-is-coming-to-ps4/

Tagi: PlayStation 2 playstation 4 Sega yakuza 6 Yakuza Kiwami zwiastun

Nie przegap