Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 18.11.2016 22:50
Najnowsza aktualizacja wprowadza sporo dodatków do RIGS Mechanized Combat League
352V

Najnowsza aktualizacja wprowadza sporo dodatków do RIGS Mechanized Combat League

Już ponad miesiąc minął od premiery RIGS Mechanized Combat League (PS4) i po tym czasie twórcy są bardzo szczęśliwi z tego, jak została odebrana ich produkcja. W zamian przygotowali dla nas darmową aktualizację wprowadzającą dodatkową zawartość. 

Jak wspominają deweloperzy w swoim poście na stronie PlayStationBlog, wspieranie gry po jej premierze jest dla nich bardzo ważne i nadchodząca aktualizacja jest pierwszą z wielu, które trafią do RIGS Mechanized Combat League (PS4).

W grudniu otrzymamy nowego mecha i dodatkową arenę. APX Rigs będzie posiadał znacznie słabszy pancerz, jednak będzie najszybszym i najzręczniejszym z robotów. Zurich to stadion znajdujący się w Szwajcarii, który ma być zbalansowany tak, by każda z klas mogła wykorzystać swoje umiejętności by zdobyć przewagę. 

Oprócz tego, co tydzień będą pojawiały się nowe wyzwania, za które będziemy mogli zdobyć grową walutę, sławę i eksluzywne przedmioty. Pieniądze będzie można wydać w sklepie, dzięki czemu będziemy mogli dostosować wygląd naszego mecha i zawodnika. Aktualizacja trafi do gry w grudniu tego roku.

 

Tagi: Guerrilla Cambridge playstation 4 RIGS Mechanized Combat League Sony Interactive Entertainment