Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 09.11.2016 14:13
W jaki sposób Rez Infinite skorzysta na PlayStation 4 Pro?
268V

W jaki sposób Rez Infinite skorzysta na PlayStation 4 Pro?

W recenzji Daniela Rez Infinite (PS4) otrzymał solidne 7.5/10, więc z pewnością jest to produkcja warta uwagi, szczególnie, jeśli macie w planach zakup PlayStation 4 Pro, który znacznie wpłynie na jakoś oprawy graficznej tej gry. 

Niewiele osób spodziewało się, że Rez Infinite (PS4) okaże się aż tak dobrą grą, a przy okazji jedną z najlepszych produkcji na PlayStation VR. Deweloperzy ze studia Enhance Games bardzo się postarali i dzięki temu ich tytuł otrzymuje na ogół pozytywne oceny. 

Z powodu sporej sprzedaży i ciepłego odbioru gry, twórcy zdecydowali się przygotować darmową aktualizację, która poprawi nieco oprawę graficzną dzięki dodatkowej mocy w konsoli PlayStation 4 Pro. Mówiąc "nieco" mam na myśli w pełni natywną rozdzielczość 4K. 

Oczywiście największą różnicę zobaczą osoby posiadające telewizor zdolny wyświetlić taki obraz, jednak nawet po zeskalowaniu do Full HD wszystko będzie wyraźniejsze i ostrzejsze. Tak samo ma się rzecz z wersją na PlayStation VR. Twórcy nic nie wspomnieli o HDR lub zwiększonej płynności. 

Tagi: enchance games iam8bit playstation 4 PlayStation 4 Pro Playstation VR rez infinite