Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 31.10.2016 19:27
W Zero Escape: The Nonary Games przyjdzie nam walczyć o życie. Paczka nadciąga na Zachód
607V

W Zero Escape: The Nonary Games przyjdzie nam walczyć o życie. Paczka nadciąga na Zachód

Japońskie gry nie są dla Was? Założenia Zero Escape: The Nonary Games (PS4), czyli dwóch gier z serii Zero Escape, mogą trafić do nawet osób raczej omijających japońskie produkcje. W szczególności, że zestaw trafi na Zachód.

W ramach Zero Escape: The Nonary Games (PS4), które trafi na PlayStation 4 i PS Vita, dostaniemy dwie gry:

  • Zero Escape: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors (999)
  • Zero Escape: Virtue's Last Reward (PS Vita)

Dla fanów, którzy znają obydwa VN-y, czekają jednak nowości. Po pierwsze gry zostaną odświeżone, więc możemy spodziewać się grafiki HD. Do tego dochodzi angielski i japoński dubbing.

O co w ogóle chodzi w grach z serii Zero Escape? Wyobraźcie sobie grę, w której jest dziewięciu uczestników. Graczowi przyjdzie wcielić się w jednego z nich i rywalizować z innymi. Problem polega na tym, że stawką gry jest nasze własne życie. Jeśli przegramy - zginie. I nie, nie wzięliśmy w grze udziału dobrowolnie.

Tajemniczym antagonistą obydwu gier jest Zero. Kim jest i czego właściwie chce? Po co to robi? Tego dowiemy się już z gry. Warto wspomnieć, że protagonista nosi na ręku zegarek, który jest elementem rozgrywki. Póki go nie zdejmiemy, nasze życie jest zagrożone.

Premiera na wiosnę przyszłego roku.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/10/31/visual-novel-compilation-zero-escape-the-nonary-games-coming-to-ps4-and-ps-vita-in-2017/

Tagi: aksys games playstation 4 playstation vita Spike Chunsoft zero escape: the nonary games

Nie przegap