SKLEP
Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 26.09.2016 19:51
Sony wyjaśnia skąd różnica w demach na płycie dołączonej do PS VR
1323V

Sony wyjaśnia skąd różnica w demach na płycie dołączonej do PS VR

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że do PlayStation VR zostanie dołączona płyta z demami gier. Szybko zauważono również, że w różnych rejonach świata znajdziemy różną zawartość, dość powiedzieć, że nie wszędzie będzie osiemnaście dem. Sony ujawniło w końcu dlaczego.

Płyta dołączona do zestawu VR w wypadku europejskiej premiery będzie zawierała dużo mniej dem, bo tylko osiem, co nie jest oszałamiającą liczbą w stosunku do amerykańskich osiemnastu. Skąd różnica? Sony odpowiedziało:

Dem na płycie w wydaniu europejskim sprzętu będzie mniej ze względu na różnice regionalne, chociażby obowiązki lokalizacyjne lub różne kategorie wiekowe. Z tej też przyczyny jest różnica w zawartości pomiędzy wersją amerykańską a europejską. Zamierzamy jednak uczynić więcej dem dostępnych za pośrednictwem usługi PlayStation Store.

Wygląda na to, że przy niektórych demach pojawiły się po prostu problemy z ich wydaniem na terenie Europy. Jakby nie patrzeć, trudno dziwić się Sony, że nie chce, aby cały zestaw był dostępny od osiemnastego roku życia za sprawą zawartej w nim płyty.

Źródło: http://gamingbolt.com/playstation-vr-demo-disc-disparity-between-na-and-eu-explained

Tagi: playstation 4 playstation vr sony