Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 20.09.2016 14:48
Call of Duty: Modern Warfare Remastered będzie sprzedawane osobno?
1155V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered będzie sprzedawane osobno?

Do tej pory Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4) można było jedynie nabyć, kupując edycję kolekcjonerską Infinite Warfare. Ostatnie doniesienia wskazują, że gra ma szansę trafić do sklepów jako samodzielny tytuł.

Wydaje się, że na odświeżoną wersję Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4) jest większy popyt niż na samo Infinite Warfare. Ostatnim czasem dziennikarz z serwisu Gamereactor miał okazję porozmawiać z odpowiedzialnym za grę Davidem Pellasem z Raven Software. Pellas niechcący chyba zdradził, że samodzielna gra trafi w końcu do sprzedaży.

Zapowiedzieliśmy wcześniej, że będziemy mieli do zaoferowania dziesięć map i nadal to podtrzymujemy. Dziś zaś chcieliśmy dodać, że pozostałe sześć map zostanie dostarczona do każdej osoby, która zakupi Modern Warfare Remastered, do każdej osoby, która posiada tę grę lub wersję dodaną z Infinite Warfare. Oznacza to, że gracze otrzymają łącznie szesnaście map bez dodatkowych kosztów.

Trudno powiedzieć, czy to przejęzyczenie czy też delikatne zasugerowanie, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4) będzie można nabyć bez złożenia zamówienia zamówienia na Infinite Warfare.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/09/19/modern-warfare-remastered-standalone-version-may-happen-after-all/

Tagi: Call of Duty: Modern Warfare Remastered Infinity Ward playstation 4 Raven Software