Daniel Stroński Daniel Stroński 16.09.2016 18:09
Pierwsza dodatkowa mapa do Battlefield 1 będzie darmowa
1214V

Pierwsza dodatkowa mapa do Battlefield 1 będzie darmowa

Popremierowe wsparcie w postaci dodatkowych map to standard przy największych FPS-ach. Battlefield 1 (PS4) nie wyłamie się z tego trendu i poznaliśmy szczegóły pierwszej z takich plansz.

Na oficjalnej stronie gry Battlefield 1 (PS4) pojawił się wpis o dodatkowej mapie, którą zaplanowano na grudzień. Nosi ona nazwę "Upadek Kolosa" (Giant's Shadow) i przedstawi pole walki z bitwy nad rzeką Selle. Jak napisano na stronie:

Przygotujcie się do udziału w bitwie nad rzeką Selle, chłodną jesienią 1918 roku. Walka przenosi się tu z okopów na otwarty teren, którego punktem centralnym jest wrak ogromnego sterowca, rzucający cień na pole bitwy. Wojska brytyjskie przełamały linię Hindenburga i kierują się w stronę ważnego węzła kolejowego. Dochodzi do zaciętych starć czołgów i piechoty na otwartym terenie oraz wzdłuż brzegów rzeki, obok linii kolejowej Cateu–Wassigny, po której porusza się pociąg pancerny.

"Upadek Kolosa" ma być udostępniony zupełnie za darmo. Przy okazji przypominamy, że przepustka sezonowa do gry wymienia aż 16 płatnych map po premierze, które będą włączone w zawartość Season Passa lub dostępne oddzielnie, zapewne w paczkach po kilka naraz.

Premiera Battlefield 1 (PS4) już w przyszłym miesiącu, 21 października.

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-1/maps

Tagi: