SKLEP
Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 01.09.2016 15:23
Sympatyczna platformówka Freedom Planet pojawi się na PS4? Był wyciek
282V

Sympatyczna platformówka Freedom Planet pojawi się na PS4? Był wyciek

Freedom Planet (PS4) to tytuł raczej nieznany posiadaczom PlayStation 4, gdyż zadebiutował przede wszystkim na pecetach i Wii U, ale dość powiedzieć, że z wycieku wynika, iż prawdopodobnie pojawi się na naszych konsolach.

Informacja wydaje się dosyć pewna, gdyż pochodzi z samego bloga PlayStation, na którym pojawiła się przedwcześnie. Prawdopodobnie oficjalna zapowiedź pojawi się wkrótce.

Co jest takiego wyjątkowego we Freedom Planet (PS4) i czemu nie mamy do czynienia z kolejną platformówką? Dość powiedzieć, że tytuł oryginalnie narodził się jako fanowska produkcja na podstawie Sonica, zmieniając się jednak szybko w pełnoprawną grę i oryginalną markę. Jak w Sonicu, tak i tutaj mamy do czynienia z antropomorficznymi zwierzątkami próbującymi - dla odmiany - uratować swój świat przed wojną.

Oprócz unikalnych zdolności bohaterów, możemy oczekiwać opartej o szybkość rozgrywki. Wersja pecetowa tytułu zebrała naprawdę pozytywne recenzje (81/100) oraz opinie graczy (83/100), co sugeruje, że możemy spokojnie rozważyć zakup tej gry, jeśli odpowiada nam forma rozgrywki. Poniżej zwiastun wersji pecetowej.

 

Źródło: https://www.playstation.com/en-us/games/freedom-planet-ps4/

Tagi: freedom planet GalaxyTrail playstation 4 wideo