Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 31.08.2016 14:30
Pełna wersja Hitman z datą premiery i bogatą zawartością w pudełku
1084V

Pełna wersja Hitman z datą premiery i bogatą zawartością w pudełku

Wygląda na to, że osoby, które wstrzymały się z zakupem Hitman (PS4), otrzymają naprawdę ciekawą edycję. Co powiecie na Steelbook w formie wydania "Day One"?

Pudełkowa wersja Hitman (PS4) trafi do sprzedaży 31 stycznia 2017 roku. Pojawi się w formie specjalnego wydania "Day One", w ramach którego dostaniemy Steelbook, całą zawartość pierwszego sezonu wraz ze wszystkimi DLC, ścieżkę dźwiękową, dokument zza kulis oraz rozszerzenie "Requiem Blood Money Pack". Za całość zapłacimy pełną cenę 49,99 funtów (~256 złotych).

Na tej płycie gracze znajdą cały nasz wysiłek w formie, jaką wypracowaliśmy na przestrzeni ostatnich dziesięciu miesięcy. Zawartość jest efektem naszej współpracy ze społecznością, w ramach podziękowania dla fanów, którzy chcą mieć pudełkową wersję, przygotowaliśmy wysokiej jakości Steelbook. Dodaliśmy również mnóstwo zawartości dodatkowej, całość zaś trafi do sprzedaży 31 stycznia, będąc idealnym wydaniem dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć przepiękną edycje gry.

Jeśli zdecydowaliście się na zakup cyfrowy, również będziecie mogli zakupić "Requiem Blood Money Pack" osobno. Cena nie jest jeszcze niestety znana.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/hitman_episode_4_bangkok/news/hitman_releases_on_disc_january_31_2017.html

Tagi: Hitman IO Interactive playstation 4 Square Enix