Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 31.08.2016 12:10
EA pracuje nad grami przeznaczonymi na PS4 Neo
1668V

EA pracuje nad grami przeznaczonymi na PS4 Neo

Electronic Arts już wcześniej sugerowało, że jest bardzo zainteresowane tworzeniem gier na konsole nowej generacji odświeżony sprzęt obecnej generacji. Dzisiejsza informacja zaś nie pozostawia złudzeń co do dalszych planów firmy.

Peter Moore z Electronic Arts potwierdził dla serwisu IGN, że EA pracuje nad grami przeznaczonymi na odświeżone konsole obecnej generacji. Jak sam Moore przyznał:

Tak, pracujemy nad zawartością na nowe platformy. Jeśli zaś chodzi o technikalia, nasze zespoły zakochały się w tym, co dostarczyli producenci.

Moore powtórzył następnie stanowisko EA, że nowy sprzęt jest bardzo dobry dla całej branży, gdyż dzięki niemu uda się przedłużyć cykl generacji.

Sądzę, że obydwie firmy zrobiły naprawdę wspaniały sprzęt. Wzięli wszystko co potrzebne, aby utrzymać świeżość technologiczną, technologia rozwija się znacznie szybciej niż 10-letni cykl sprzętowy zakładał.

Następnie Moore dodał w pełni przekonany, że nowy sprzęt ściągnie "hardkorowych" graczy, którzy chcą najnowszą i najwspanialszą technologię w domu.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/08/29/moore-ea-is-working-on-ps4-neo-games-our-dev-teams-love-what-theyre-seeing/

Tagi: Electronic Arts peter moore playstation 4