Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 24.08.2016 17:19
Poznaliśmy fabułę nowego DLC do Dark Souls III. Mamy też zwiastun i datę premiery
1305V

Poznaliśmy fabułę nowego DLC do Dark Souls III. Mamy też zwiastun i datę premiery

Europejscy fani Dark Souls III (PS4) mają powody do świętowania. W końcu oficjalnie udostępniono informacje o nowym rozszerzeniu "Ashes of Ariandel". Poznaliśmy fabułę, a także dowiedzieliśmy się, kiedy DLC trafi do Europy. Mamy też zwiastun.

Bandai Namco oficjalnie zapowiedziało pierwsze z dwóch przewidywanych rozszerzeń do Dark Souls III (PS4). "Ashes of Ariandel" trafi 25 października na PlayStation 4. Cena? 15 euro (~64 zł). Możemy też nabyć przepustkę sezonową, za którą zapłacimy 25 euro (~107 złotych).

Powróć do świata Dark Souls III i odkryj skrywane przez zamarznięte ziemie przerażające sekrety krainy Ariandel. Gracze wejdą do całkowicie nowego otoczenia wypełnionego nowymi i strasznymi wrogami, wyzwaniami, a także tajemnicami do odkrycia, które rozszerzą znaną z podstawowej wersji gry fabułę.

Zadaniem graczy będzie wejście do krainy Ariandel i pokonanie czającego się w niej zła oraz odkrycie tajemnicy stojącej za przyczyną, która splugawiła te ziemie. Oprócz całkowicie nowej planszy gracze otrzymają nowe bronie, uzbrojenie i zaklęcia, a także rozwinięcie do trybu wieloosobowego.

Zwiastun zamieszczamy poniżej:

Źródło: http://gematsu.com/2016/08/dark-souls-iii-ashes-ariandel-dlc-launches-october-25

Tagi: ashes of ariandel dark souls iii From Software playstation 4 wideo