Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 24.08.2016 16:35
Jak Torment: Tides of Numenera śmiga na konsolach? Pokazuje sam Brian Fargo
858V

Jak Torment: Tides of Numenera śmiga na konsolach? Pokazuje sam Brian Fargo

Zastanawialiście się, jak właściwie Torment: Tides of Numenera (PS4) poradzi sobie na konsolach? Wygląda na to, że całkiem nieźle! Mamy ponad 9 minut nagrania z wersji konsolowej gry, prezentuje sam Brian Fargo, jeden z oryginalnych twórców serii Fallout jeszcze sprzed czasów Bethesdy.

Materiał wideo niestety prezentuje rozgrywkę na Xboksie, ale dzięki niej możemy ujrzeć, jak właściwie gra współgra z padem. Z całości filmiku można odnieść wrażenie, że twórcom udało się dostosować sterowanie, przez co nie będziemy mieli żadnych problemów, próbując obsłużyć grę padem.

Czym w ogóle jest Torment: Tides of Numenera (PS4)? Jeśli kojarzycie taką grę jak Planescape: Torment, to z pewnością się ucieszycie, wiedząc, że produkcja jest duchowym następcą wydanego wiele lat temu tytułu. Jednym słowem – możemy spodziewać się gry RPG z prawdziwego zdarzenia. Istotne wybory moralne, możliwość wybrnięcia z walk za pośrednictwem dialogów i nowa mechanikę od mistrzów gatunku. Fani nie powinni być niezadowoleni.

Źródło: Eurogamer

Tagi: inxile entertainment playstation 4 techland torment: tides of numenera wideo