Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 24.08.2016 14:50
Naprawa No Man's Sky wciąż trwa, twórcy obiecują kolejne łatki
1178V

Naprawa No Man's Sky wciąż trwa, twórcy obiecują kolejne łatki

No Man's Sky (PS4) miało dwa problemy, po pierwsze, ludzie otrzymali inną grę, niż się spodziewali, a po drugie tytuł ten często wyrzucał grającego do menu konsoli co bardzo psuło odbiór i niszczyło zabawę. Zmienić formuły rozgrywki już się nie da, jednak twórcy skupili się na naprawie wszystkich błędów. 

Głównym celem każdej kolejnej aktualizacji No Man's Sky (PS4) nie jest dodanie nowej zawartości, lecz naprawa tych błędów, których twórcy nie zdążyli wyeliminować przed premierą. Jak dowiadujemy się z Twittera Hello Games, za każdym razem gdy gra wyłącza się i wyrzuca użytkownika do menu, zostaje wysłany raport, na podstawie którego mogą szykować kolejną łatkę.

Ostatni patch, o numerze 1.05, pozbył się 87 % problemów, które mogły powodować krytyczny błąd, a przynajmniej tak twierdzą twórcy. W najbliższych dniach ma do nas trafić kolejna łatka, która naprawi 90 % niedoróbek, a deweloperzy obiecują, że nie spoczną, dopóki nie wyeliminują wszystkich niedogodności. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/24/no-mans-sky-developer-claims-87-crashes-on-ps4-have-been-fixed-patch-1-06-this-week-will-fix-90/

Tagi: aktualizacja Hello Games No Man's Sky playstation 4 łatka