Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 19.08.2016 16:53
Jak będzie działał rozwój i hakowanie w Watch_Dogs 2
416V

Jak będzie działał rozwój i hakowanie w Watch_Dogs 2

W Watch_Dogs 2 (PS4) wszystko jest mniej lub bardziej oparte o to, ile osób wspiera głównego bohatera. Jednym słowem poznamy potęgę mediów społecznościowych.

Twórcy sugerują myśleć o werbowanych osobach jak o świcie lub punktach doświadczenia. Wszystko w Watch_Dogs 2 (PS4) jest oparte o to, ile osób nas wspiera. Im więcej osób nas wspiera, tym więcej akcji będziemy mogli wykonać, będą bardziej widowiskowe, trwały dłużej i tak dalej.

Jak w ogóle działa hakowanie?. Po najechaniu na możliwy do shakowania obiekt, gracze będą musieli przytrzymać L1, co wyświetli menu kontekstowe oparte o pad DualShock 4. Każda z komend udostępni graczowi różne opcje strategiczne, z czego każde urządzenie będzie miało swoje osobne. Jako przykłady podaje się możliwość zdalnego wezwania samochodu. Kontrolowany w ten sposób pojazd można także wykorzystać, aby ściągnąć uwagę policji w inne miejsce lub ją w jakiś sposób spowolnić. Im więcej będzie wspierało nas osób, tym więcej będziemy mieli kontroli nad otaczającym nas światem.

Jednym z założeniem jest też to, aby gracz czuł olbrzymią różnice pomiędzy możliwościami Marcusa z początku i końca gry.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/19/how-watch-dogs-2-makes-social-media-your-superpower/

Tagi: playstation 4 Ubisoft Montreal Watch_Dogs 2