Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.08.2016 15:46
Twórcy Titanfall 2 celują w 60 FPS-ów na PS4, kampania będzie długa
534V

Twórcy Titanfall 2 celują w 60 FPS-ów na PS4, kampania będzie długa

Serwis DualShockers w trakcie Gamescomu przeprowadził wywiad z Joelem Emsliem, dyrektorem artystycznym odpowiedzialnym za Titanfall 2 (PS4). Emslie zdradził kilka ciekawych detali na temat nadciągającej produkcji.

Z głównych informacji warto wymienić, że zespół jeszcze nie podjął decyzji w związku z docelowymi możliwościami technicznymi Titanfall 2 (PS4). Ze słów Emsliema wynika, że zespół celuje w 60 klatek na sekundę w kampanii i w trybie wieloosobowym na PlayStation 4, gdyż to właśnie w takiej ilości klatek Titanfall 2 (PS4) działa dokładnie tak, jak powinien.

Jeśli zaś chodzi o kampanię, wygląda na to, że to nie będzie zabawa na 3-4 godziny. Jak Emslie wytłumaczył, odwiedzane w grze lokacje są bardzo różnorodne i "niezwykle egzotyczne". Zespół przykłada dużo uwagi do tego, aby wytworzyć pomiędzy graczem a tytanem jakąś więź, tak, aby gracze nie traktowali tytana jako coś, co można wykorzystać i odrzucić. Jednocześnie jednak twórcy pracują nad tym, aby w grze cały czas było uczucie szybkości i "dynamicznego parkuru", do jakiego jest zdolny pilot.

Choć nie padła konkretna ilość godzin, jaka wystarczy większości graczy na przejście kampanii, Emslie stwierdził, że gra będzie "dużo dłuższa niż większości się wydaje". Wiadomo także, że kampania jest w całości odseparowania od trybu wieloosobowego.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/18/titanfall-2s-targeting-60-fps-on-all-platforms-in-single-player-and-multiplayer-resolutions-tbd/

Tagi: playstation 4 Respawn Entertainment titanfall 2