Daniel Stroński Daniel Stroński 17.08.2016 08:17
Twórcy figurkowego LEGO Dimensions wypinają się na graczy dodając postać Supergirl
1012V

Twórcy figurkowego LEGO Dimensions wypinają się na graczy dodając postać Supergirl

Któż nie lubi Supergirl? Nie dość, że silna jak jej kuzyn, to jeszcze piękna i urocza. Postać ta trafi do LEGO Dimensions (PS4), ale sposób, w jaki to zrobiono, rozwścieczy każdego fana tej gry.

Kojarzycie figurkowe LEGO Dimensions (PS4)? Gra miała powtórzyć sukces serii Skylanders, gdzie dokupujemy prawdziwe figurki i przenosimy je za pomocą specjalnego portalu do gry. Inny naśladowca, Disney Infinity 3.0: Play Without Limits (PS4), już poległ, ale grze Traveller's Tales chyba też się nie wiedzie, bo twórcy postanowili nietypowo zachęcić do zalegających zestawów startowych.

Ogłoszono dziś, że do gry dołączy postać Supergirl. Będzie miała wszystkie znane sobie moce, jak latanie, supersiłę czy laser i rentgen w oczach, a na deser zostanie jej zmiana w Czerwoną Latarnię. Haczyk? Nie kupimy jej osobno, a jedynie z całym starterem za paręset złotych, który w edycji z Supergirl będzie dostępny od przyszłego miesiąca.

Osobno superbohaterki nie dokupimy, lecz jeśli będziecie chcieli przetestować ją w akcji, w grze przygotowano system Hire-a-Hero, gdzie na krótki okres można "wypożyczyć" postacie i spróbować nimi pograć.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: galeria gc 2016 LEGO Dimensions PLAYSTATION 3 playstation 4 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive wideo