redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 22.08.2016 13:52
Startuje nowa wersja mobilna PSSite.com
820V

Startuje nowa wersja mobilna PSSite.com

Po dwóch latach od odpalenia mobilnej wersji PSSite.com przyszedł czas by mobilkę odświeżyć. Oddajemy wam więc w ręce zupełnie nową stronę dostosowaną pod smartfony i tablety.

Cel jaki przyświecał nam przy tworzeniu nowej wersji mobilny był prosty - ma być wygodnie, przejrzyście i prosto. Wyrzuciliśmy mnóstwo zbędnych elementów, które tylko opóźniały wczytywanie strony. Pojawiły się większe zdjęcia przy wiadomościach, przyciski i inne elementy strony są teraz łatwiejsze do trafienia paluchem na telefonie. Przebudowaliśmy praktycznie każdą podstronę po to, by korzystało się z serwisu jak najlepiej.

Oczywiście może się zdarzyć, że akurat coś na waszym telefonie może wyglądać nie tak jak powinno lub po prostu działać źle mimo naszych testów. Dlatego jeśli macie gdzieś jakiś błąd, piszcie o tym w komentarzach, najlepiej załączając zrzut ekranu i dokładny opis w czym rzecz. Postaramy się to jak najszybciej naprawić.

Uwzględniliśmy w zmianach wiele waszych próśb poza jedną. Na ten moment, edytor wpisów blogowych pozostanie taki, jaki był. Niestety, nie jest to coś, co możemy aktualnie zmienić, ale w najbliższym czasie powinno zostać i to poprawione.

Mamy nadzieję, że spodoba się wam nowa wersja i będzie się z niej korzystać znacznie lepiej niż ze starej.

Tagi: mobilna wersja pssite.com