Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 11.08.2016 09:56
Rime żyje i ma się bardzo dobrze
485V

Rime żyje i ma się bardzo dobrze

Pomysł na Rime (PS4) powstał dzięki inspiracjom płynącym ze studia Team Ico. Produkcję zapowiedziano w 2013 roku jako tytuł na wyłączność PlayStation 4. Od tamtej pory gra miała masę problemów, a Sony wycofało się ze wspierania projektu. Cóż, deweloperzy ogłosili dziś bardzo ważną wiadomość.

Rime (PS4) zostanie wydane przez firmę Grey Box i pojawi się na kilku platformach w 2017 roku, co oznacza, że gra przestała być tytułem na wyłączność PlayStation 4. Jak poinformowano:

Dodatkowe informacje o RiME, w tym materiały z rozgrywki i informacje na temat platform, pojawią się na początku 2017 roku.

Oryginalnie wydawcą Rime (PS4) miało być Sony, sam tytuł wzbudził wiele podekscytowania w mediach społecznościowych. Potem nagle przestaliśmy dostawać jakiekolwiek informacje na temat gry, jeszcze w październiku zeszłego roku Shuhei Yoshida mówił, że Rime (PS4) jest nadal w produkcji. W marcu tego roku studio Tequila Works odzyskało prawa do marki Rime (PS4) i rozstało się z Sony.

Źródło: http://www.vg247.com/2016/08/11/long-lost-ps4-game-rime-back-on-track-with-new-publishing-deal-going-multi-platform/

Tagi: playstation 4 rime Tequila Works wideo