Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 10.08.2016 16:37
Blizzard ostrzega by nie wykorzystywać błędu w trybie Lucioball w Overwatch
813V

Blizzard ostrzega by nie wykorzystywać błędu w trybie Lucioball w Overwatch

Twórcy Overwatch (PS4) dbają, by w ich grze nigdy nie wiało nudą. Z tego powodu, wprowadzili dodatkowy, ciekawy tryb zwany "Lucioball", który bardzo przypomina Rocket League (PS4). Niestety, znalazło się parę osób, które starają się popsuć innym zabawę.

Jak wskazuje nazwa, w "Lucioball" każdy z graczy wciela się w postać Lucio i trafiają oni na stadion piłkarski, na którym grają w coś przypominającego piłkę nożną. 

Użytkownicy szybko znaleźli sposób, żeby obejść ograniczenie i dołączyć do tego trybu jako inna postać, co całkowicie niszczy balans i sens rozgrywki. Blizzard jest świadomy, że taki bug istnieje:

Przepraszamy za ten błąd. Próbowaliśmy go naprawić kilka razy, jednak natrafiliśmy na niepowiązane problemy, które opóźniły łatkę. Mamy nadzieję, że aktualizacja pojawi się w tym tygodniu

Póki co, ci, którzy łamią zasady mogą spodziewać się jakiejś kary. Twórcy nie określili dokładnie, co stanie się z osobami wykorzystującymi błąd, jednak na pewno poniosą mniejsze lub większe konsekwencje.  

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/08/09/blizzard-warns-overwatch-players-not-to-exploit-lucioball-glitch/

Tagi: acitivision Blizzard Overwatch playstation 4