Daniel Stroński Daniel Stroński 08.08.2016 16:11
Hitman zaprasza do luksusowych hoteli w Bangkoku
472V

Hitman zaprasza do luksusowych hoteli w Bangkoku

W tym miesiącu dostaniemy czwarty odcinek gry Hitman (PS4), który przeniesie Agenta 47 do Bangkoku. Jakich widoczków możemy oczekiwać? Udostępniono parę zrzutów.

W przyszłym tygodniu dostępna stanie się kolejna część odcinkowego Hitmana, która odda nam jak zwykle dużą, otwartą planszę oraz odgrywającą się na niej misję fabularną. Mapa zostanie oczywiście dodana do zawartości gry, pozwalając odgrywać na niej ograniczone czasowo zlecenia i kontrakty tworzone przez innych graczy.

Tym razem celem Agenta 47 będzie Tajlandia, a dokładnie klimatyczny Bangkok. Egzotyczne ogrody, luksusowe hotele i... niebezpieczni ludzie, których należy usunąć.

Misja fabularna nazywa się "Club 27" i naszym celem będzie przybierająca na popularności gwiazda rocka Jordan Cross oraz prawnik jego rodziny Ken Morgan. Obaj przebywają akurat w bangkockim hotelu, gdzie zespół Crossa The Class (ich teledysk) kończy nagrywać swój drugi album.

Czwarty odcinek będzie dostępny do kupienia w przyszłym tygodniu, 16 sierpnia. Przypominamy, że ostatni odcinek w Marrakeszu zdobył w naszej recenzji mocne 8/10. Poniżej nowe zrzuty.

Tagi: galeria Hitman IO Interactive playstation 4 Square Enix wideo