Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 08.08.2016 08:39
Dalszą część historii sztucznej inteligencji ARID poznamy już wkrótce w The Fall Part 2: Unbound
267V

Dalszą część historii sztucznej inteligencji ARID poznamy już wkrótce w The Fall Part 2: Unbound

The Fall (PS4) zostało bardzo ciepło przyjęte zarówno przez graczy, jak i recenzentów z całego świata, co zaowocowało rozwojem studia i tworzeniem sequela. Czego możemy spodziewać się po The Fall Part 2: Unbound (PS4)?

Jeżeli podobał Wam się model rozgrywki z The Fall (PS4) i macie ochotę na więcej podobnej historii w klimatach science-fiction to z pewnością nie pożałujecie, jeśli wyposażycie się w sequel. Twórcy przyznają, że druga część jest bardzo podobna do pierwowzoru, lecz praktycznie każdy aspekt został nieznacznie ulepszony. 

Co więcej, sama rozgrywka będzie znacznie bardziej skomplikowana i zróżnicowana, gdyż będziemy wcielać się w różne roboty, z których każdy porusza się i walczy na swój sposób. Fabuła będzie miała w sobie elementy filozoficznych rozważań, zarówno tych odnośnie sztucznej inteligencji, jak i naszej, ludzkiej osobowości. 

The Fall Part 2: Unbound (PS4) trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku. Na tę chwilę możemy obejrzeć zwiastun, który powinien przybliżyć ten tytuł osobom, które nie miały kontaktu z prequelem. 

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/03/the-fall-part-2-unbound-is-coming-to-ps4-in-2017/

Tagi: Over the Moon Games playstation 4 The Fall Part 2: Unbound wideo