Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 05.08.2016 10:40
The Watchmaker sprawdzi, czy uda Ci się powstrzymać wyniszczający upływ czasu
743V

The Watchmaker sprawdzi, czy uda Ci się powstrzymać wyniszczający upływ czasu

Mówi się, że czas to niepowstrzymana siła, na którą nikt nie ma wpływu. W The Watchmaker (PS4) jednak prawo to najwyraźniej nie działa, gdyż komuś udało się zmanipulować czas. Nasze zadanie jest proste - musimy przywrócić równowagę. 

Protagonistą The Watchmaker (PS4) jest Alexander, rezydent wieży zegarowej, która zostaje zaatakowana, co wpływa na czas. Działa to również na naszego bohatera, gdyż zaczyna on starzeć się w zastraszającym tempie. Ma on wybór, albo spróbuje zatrzymać tę anomalię, albo zginie ze starości w ciągu godziny. 

Jest to przygodówka z dużym naciskiem na rozwiązywanie zagadek, z których większość oczywiście będzie w jakiś sposób powiązana z tematyką czasu. Co ciekawe, napotkamy także bossów, z którymi będziemy musieli walczyć. Całość jest umiejscowiona w steampunkowym uniwersum.

Twórcy nie podali jeszcze dokładnej daty premiery  The Watchmaker (PS4), póki co musi nam wystarczyć poniższy zwiastun i zapewnienie, że produkcja trafi do sprzedaży w okolicach drugiego kwartału 2017 roku.

 

Źródło: http://www.thesixthaxis.com/2016/08/04/the-watchmaker-comes-to-ps4-pc-and-xbox-one-in-q2-2017/

Tagi: 1C Games micropsia games playstation 4 the watchmaker wideo