04.08.2016 22:25
Nowy zwiastun Prey for the Gods - duchowego spadkobiercy Shadow of the Colossus
492V

Nowy zwiastun Prey for the Gods - duchowego spadkobiercy Shadow of the Colossus

Ogromni bossowie, mordowanie bogów i inspiracje Shadow of the Colossus (PS2) - debiutujący twórcy z No Matter Studios zachęcają do wypowiedzenia posłuszeństwa bogom w ich pierwszej produkcji Prey for the Gods (PS4).

No Matter Studios ma zamiar wcielić gracza w postać tajemniczego bohatera, który przemierzając pokrytą śniegiem wyspę, ma się dopuścić morderstwa na wyznawanych przez niego bogach. Kickstarterowa strona tego projektu zdradza kilka szczegółów na temat rozgrywki: 

  • jak w Shadow of the Colossus, będziemy mieli okazję wspinać się po bogach, nim zadamy ostateczny cios,
  • mechanika gry będzie zawierać elementy survivalu,
  • przyjdzie nam eksplorować świątynie z ukrytymi skarbami przy zmiennych warunkach pogodowych,
  • nieliniowa rozgrywka pozwoli nam zmierzyć się z dowolnym bogiem, pokonanie którego wyposaży nas w nowe przedmioty i bronie.

Brian Parnell, jeden z twórców zaznaczył, że uwiódł go sposób opowiadania historii w takich tytułach jak Shadow of the Colossus (PS2) i Podróż (PS4), a zatem możemy się spodziewać ograniczonej liczby przerywników filmowych i świata, w którym historia stanie przed nami otworem, pod warunkiem, że będziemy chcieli ją dostrzec. 

Na uwagę zasługuje fakt, że ten kickstarterowy tytuł jest tworzony przez zaledwie trzy osoby. "Bluźniercza" spowiedź twórcy została wzbogacona o materiał wideo, który zobaczyć możecie poniżej.

Czy bogobójstwo w wydaniu No Matter Studios dorówna potyczkom z Shadow of the Colossus (PS2)? O tym przekonamy się w 2017 roku.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/03/how-a-3-person-team-is-creating-ambitious-ps4-adventure-prey-for-the-gods/, https://www.kickstarter.com/projects/802508750/prey-for-the-gods

Tagi: kickstarter No Matter Studios playstation 4 Prey for the Gods przygodowka