Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.08.2016 21:11
Bungie zdradza jaka przyszłość czeka Destiny po dodatku Rise of Iron
959V

Bungie zdradza jaka przyszłość czeka Destiny po dodatku Rise of Iron

20 września w sprzedaży pojawi się prawdopodobnie ostatni, duży dodatek do Destiny (PS4). Jednak Bungie nie zamierza porzucać swojego dziecka i już teraz poinformowało o planach związanych z grą.

Po wydaniu gry 20 września, następną aktywnością w grze będzie event z okazji Halloween. Festival of the Lost powróci w październiku wraz z nowymi maskami do zdobycia. Dwa miesiące później, w grudniu, wróci Sparrow Racing League, które zostanie odpowiednio podkręcone. Trasy zostaną poprawione z uwzględnieniem dodatku Rise of Iron. Bungie zdradza, że tym razem event będzie czymś więcej niż zwykłymi wyścigami.

Gdy rozmawialiśmy o powrocie SRL, zdecydowaliśmy, że wróci on jako coś zdecydowanie odmienionego. Coś, co nie skupia się tylko na wyścigach. Po pierwszym wydarzeniu przeczytaliśmy sporo uwag płynących od graczy, którzy nie lubią wyścigów. Zdecydowaliśmy więc zrobić coś, co zadowoli tych graczy.

Co ważne, to nie jedyna niespodzianka jaka ma studio. W numerze GameInformera kolejny raz puszczono oko w kierunku fanów czekających na opcję customowych meczów Crucible. Na ten temat więcej dowiemy się za dwa tygodnie, 16 sierpnia.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2016/08/02/bungie-reveals-destiny-plans-after-rise-of-iron-9875.aspx

Tagi: Activision Bungie destiny destiny: rise of iron playstation 4