Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 01.08.2016 08:54
Zabugowane i niedziałające No Man's Sky, nowe informacje o grze
2158V

Zabugowane i niedziałające No Man's Sky, nowe informacje o grze

Premiera No Man's Sky (PS4) była przekładana kilka razy, jednak nawet to nie uchroniło tej produkcji od całej masy mniejszych i większych błędów. Miejmy nadzieję, że twórcy zdążą wydać odpowiednią łatkę na premierę.

Jeden z użytkowników Reddita, o nicku daymeeuhn, dorwał wcześniejszą kopię No Man's Sky (PS4) i zdecydował się podzielić swoimi wrażeniami z innymi. Jego największym zarzutem były dosyć częste błędy wyłączające całkowicie grę. Najczęściej zdarzały się one podczas ładowania nowych miejsc.

Co jeszcze nie zadziałało tak, jak powinno? Niektóre elementy statku po ulepszeniu działają gorzej niż wcześniej, potwory morskie bardzo często pojawiają się w płytkiej wodzie, gdzie nie mogą się ruszyć.

Odnośnie samej gry, wspomina on, że gdzieś pomiędzy 20 a 30 godziną udało mu się dotrzeć do centrum wszechświata, napotkał kilka planet, które wyglądały niemalże tak samo. Chwali za to udźwiękowienie, które robi ogromną robotę w tworzeniu klimatu. 

Póki co lepiej się wstrzymać i nie napalać się na przedpremierowe wydanie gry, jednak wciąż istnieje szansa, że wszystkie błędy zostaną usunięte w aktualizacji "day one". 

Tagi: Hello Games No Man's Sky playstation 4