Batman ma być pierwszą grą Telltale z trybem wieloosobowym

News
748V
Batman ma być pierwszą grą Telltale z trybem wieloosobowym
Jaszczomb | 26.07.2016, 08:42

Gry studia Telltale Games to podzielone na odcinki historie dla jednego gracza. Co prawda możemy porównać swoje wybory z innymi osobami, które przyszły dany tytuł, lecz nic więcej... do czasu. Deweloper planuje specyficzny tryb wieloosobowy.

Podczas Comic-Conu w San Diego Telltale Games ogłosiło nietypowy dodatek, który ma być dostępny w ich nadchodzących grach - tryb wieloosobowy. Wygląda to tak, że będziemy mieli do wyboru tryb Crowd Play. Nasi znajomi (widzowie) będą mogli udać się pod specjalny adres internetowy i "zalogować się" do naszej gry. Od teraz będą oni mogli głosować za każdym razem, gdy gra postawi nas przez możliwością podjęcia ważnej decyzji.

Crowd Play występować ma w dwóch odmianach - w jednej to gracz dokonuje wyborów, widząc wyniki głosowania swoich widzów, a w drugim automatycznie spełnia się wola większości oglądających go osób.

Jest to opcja przede wszystkim dla osób organizujących streamy swoich gier i taki bajer będzie dostępny dla publiczności do 2,000 graczy naraz. Na chwilę obecną jednak studio nie dopracowało jeszcze tej formy zabawy, mając problemy z opcją udostępniania rozgrywki na platformach do streamowania z włączonym Crowd Playem. Pozostaje też pytanie, jak będzie wyglądało głosowanie w momentach, w których na dokonanie wyboru mamy dosłownie kilka sekund. Docelowo pierwszym tytułem z taką opcją miałoby być .

Premiera pierwszego odcinka już w przyszłym miesiącu, 2 sierpnia. Przypominamy zwiastun:

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-07-26-telltale-premieres-multiplayer-crowd-play-feature-in-batman

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych