Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 25.07.2016 08:00
Ubisoft nie spodziewa się, że Ghost Recon: Wildlands sprzeda się tak dobrze jak Watch_Dogs 2
904V

Ubisoft nie spodziewa się, że Ghost Recon: Wildlands sprzeda się tak dobrze jak Watch_Dogs 2

Chociaż seria Ghost Recon jest znacznie starsza i bardziej rozpoznawalna przez graczy, to wciąż firma Ubisoft przewiduje, że o wiele lepsze wyniki sprzedażowe od Ghost Recon Wildlands (PS4) osiągnie Watch_Dogs 2 (PS4). Dlaczego?

Chociaż twórcy uważają, że Ghost Recon Wildlands (PS4) ma potencjał by okazać się naprawdę rewolucyjną i mającą ogromny wpływ na gatunek produkcją, to zdają sobie sprawę, że będzie ona przeznaczona dla specyficznej grupy graczy. Spodziewają się, że tytuł ten sprzeda się w podobnym nakładzie do Rainbow Six: Siege (PS4).

Z drugiej strony, Watch_Dogs 2 (PS4) to gra nastawiona na czystą zabawę , z której każdy będzie mógł czerpać mnóstwo przyjemności. Twórcy nie podają dokładnej liczby sprzedanych kopii na które liczą, jednak uważają, że sequel sprzeda się przynajmniej tak dobrze, jak pierwsza część. Dla przypomnienia, Watch_Dogs (PS4) rozeszło się w ponad 10 milionach egzemplarzy. 

Która z tych produkcji interesuje Was bardziej? Planujecie wyposażyć się w którąś z nich? 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/ghost_recon_wildlands/news/ubisoft_doesnt_expect_ghost_recon_wildlands_to_sell_as_many_units_as_watch_dogs_2.html

Tagi: Ghost Recon Wildlands playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal Watch_Dogs 2