SKLEP
Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 24.06.2016 20:32
Napisy końcowe Mighty No. 9 trwają prawie 4 godziny. Pośród nich pojawiają się złośliwości
801V

Napisy końcowe Mighty No. 9 trwają prawie 4 godziny. Pośród nich pojawiają się złośliwości

Doświadczyliście kiedyś napisów końcowych, które trwały zbyt długo? Jeśli tak, to co powiecie na prawie cztery godziny w Mighty No. 9 (PS4)? Co ciekawe, niektóre są dosyć złośliwe.

Tak, prawie cztery godziny - tyle trwają napisy końcowe: Mighty No. 9, będąc zresztą prawdopodobnie dłuższe niż sama gra, jeśli wie się, co robić. Ich długość wynika z faktu, że uwzględniono pseudonimy lub imiona i nazwiska wszystkich 71 493 zrzutkowiczów, którzy wsparli produkcję tytułu.

Poniżej zamieszczamy pełną sekwencję wideo. Największą uwagę zwraca numer #5040, który przyjął pseudonim "Kamiya was right".

Kim jest Kamiya, a raczej Hideki Kamiya? Twórcą Bayonetty. Kamiya stwierdził kiedyś, że Keiji Inafune, twórca Mighty No. 9, jest "przede wszystkim biznesmenem, a nie żadnym twórcą".

Jeśli nie śledziliście sprawy, warto przypomnieć, że Mighty No. 9 (PS4) nie poradziło sobie za bardzo na rynku, zyskując dosyć przeciętne recenzje i opinie samych graczy. Sytuacji nie poprawili również sami twórcy, od których wyszedł komentarz, że to, co dostali gracze, "jest lepsze niż nic".

 

Tagi: Abstraction Games Deep Silver mighty no. 9 playstation 4