Daniel Stroński Daniel Stroński 22.06.2016 10:41
Specter Knight i dodatkowa kampania trafią za darmo do Shovel Knight, PS Vita dostanie pudełkowe wydanie
305V

Specter Knight i dodatkowa kampania trafią za darmo do Shovel Knight, PS Vita dostanie pudełkowe wydanie

Kojarzycie go jako bossa, a już niebawem będziemy mogli się w niego wcielić - nadchodzi grywalny Specter Knight wraz z całą poświęconą mu kampanią. Rewelacyjna platformówka retro Shovel Knight (PS4) (9,5/10 w naszej recenzji) dorobi się niebawem kolejnego rozszerzenia.

We wrześniu ubiegłego roku dostaliśmy darmowe rozszerzenie "Plague of Shadows", a teraz Yacht Club Games znów planuje rozpieścić posiadaczy ich tytułu kolejnym dodatkiem z grywalnym Specter Knightem. Zakapturzony rycerz najchętniej korzysta z kosy, a styl jego walki polega w dużej mierze na szybkich zrywach. Ponadto potrafi on wbiegać po ścianach, więc poruszanie się po poziomach powinno być przyjemne jak nigdy dotąd:

Daty premiery nie podano, ale mamy czekać krócej niż na Plague Knighta (na konsolach czekaliśmy 5 miesięcy, lecz pecetowcy ponad rok, gdyż tam gra ukazała się wcześniej). Twórcy pracują też jednocześnie nad Knight Knightem oraz dwoma trybami - Body Swap oraz Battle Mode (multi dla kilku graczy na jednym ekranie).

Ponadto zapowiedziana została pudełkowa wersja na PS Vitę, tyle że dostępna będzie dopiero w październiku i to wyłącznie w amerykańskim sklepiku sieciowym Fangamer. W pudełku znajdzie się 42-stronicowa instrukcja. Cenę ustalono na poziomie $24.99 (~100 zł).

Źródło: http://yachtclubgames.com/2016/06/the-return-of-specter-knight-and-a-revitalizing-announcement/

Tagi: dlc dodatek playstation 4 Shovel Knight wideo Yacht Club Games

Nie przegap